مشاوره خرید و قیمت پلایر

پلایر دندانپزشکی چیست؟

یکی از مهم ترین ابزارها در دندانسازی و همچنین تجهیزات ارتودنسی پلایر ها می باشند. پلایر های دارای انواع گوناگون و کاربردهای فراوان می باشند. از پلایرها معمولا برای برداشتن، جایگذاری و یا فرم دادن سایر ابزار و مواد مصرفی دندانپزشکی استفاده می شود. به طور مثال از پلایر مخصوص ارتودنسی می توان برای جایگذاری انواع براکت، لیگاچور و فرم دادن به بریس ها استفاده کرد. به طور کلی پلایرها معمولا در ارتودنسی استفاده می شوند.

راهنمای خرید پلایر دندانپزشکی

پلایرها انواع مختلفی دارند که غالبا در شکل سری با یکدیگر متفاوت هستند. این تفاوت در شکل سری باعث شده است که برخی از آن ها برای برش، برخی برای شکل دادن و برخی برای جایگذاری مواد مناسب باشند. پلایرها انواع بسیاری دارند و شاید بتوان گفت یکی از متنوع ترین ابزارآلات دندانپزشکی هستند.

پلایر بند ریموور

 به عنوان یکی از پرکاربردترین پلایر های دندانپزشکی ابزاری برای برداشتن سیم‌ ها و براکت های ارتودنسی است. بدنه این اینسترومنت از آلیاژ استیل ضدزنگ، کروم و کربن ساخته می شود. سر این ابزار قطعه ای پلاستیکی برای برداشتن بند ها قرار داده شده است که این سری در برابر حرارت مقاوم است. همچنین پلایر به صورتی طراحی شده تا امکان کار در فک بالا و پایین را به دندانپزشک بدهد.

پلایر بند کریمپینگ

 اسم این اینسترومنت از کلمه انگلیسی کریمپینگ به معنی محکم کردن و فرم دادن به چیزی تشکیل شده است، برای فرم و شکل دادن به بندهای جینجیوالی ارتودنسی استفاده می شود. این اینسترومنت بندها را مطابق با فرم دندان ها شکل می دهد. همچنین این ابزار از استیل ضدزنگ ساخته شده و قابلیت اتوکلاو دارد.

انواع دیگری از پلایرها مانند ساید کاتر، هارد وایر کاتر و ... وجود دارند که هریک کاربردهای به خصوصی دارند. بنابراین نیاز است که پیش از خرید پلایر دندانپزشکی حتما و حتما از کاربرد آن مطمئن شوید تا متحمل هزینه های اضافی نشوید.

قیمت پلایر دندانپزشکی

پلایرها یکی از معدودترین اینسترومنت هایی است که در هر نوعی که باشد قیمت ثابتی دارد. البته که این موضوع تا حد زیادی به سیاست های شرکت سازنده بر می گردد اما غالبا این موضوع صادق است. به طور مثال پلایرهای ارتودنسی یک شرکت ثابت قیمت های یکسانی دارند. شما می توانید این محصول را در انواع، شکل ها و برندهای مختلف از وب سایت و یا اپلیکیشن یونیت بخواهید و از قیمت و کیفیت آن ها مطمئن باشید.

مرتب سازی : حذف فیلتر
محدوده قیمت :
فقط کالای موجود
فقط تخفیف دارها
برند :
  • imed
  • ارسال سریع
  • منتخب یونیت
  • برنده کیفیت