درباره ی حرفه ای ترین بازار آنلاین تجهیزات پزشکی (یونیت)

برای تجربه ای موفق در خرید کالا و محصولات پزشکی و دندانپزشکی ، داشتن اپلیکیشن یونیت را توصیه می کنیم

درباره یونیت
وب سایت و اپلیکیشن تجهیزات پزشکی یونیت فروشگاهی به اندازه کل ایران است . رویکرد عمده این سامانه در واقع تامین نیازهای کالاهای پزشکی مورد نیاز پزشکان و کادر درمان پزشکی ایران است . این کالاها با تنوع بسیار بالایی از تجهیزات مصرفی و مورد نیاز تا تجهیزات عمده ای مانند یونیت های بزرگ و تجهیرات بیمارستانی است

سعی اصلی یونیت این است که شما را به صورت مستقیم و بی واسطه به تولید کنندگان باکیفیت داخلی و وارد کنندگان عمده کالای پزشکی متصل نماید تا از این طریق تجهیزات پزشکی مورد نیاز خودتان را با بهترین کیفیت و به قیمت کارخانه خریداری نمایید .

علاوه بر مزایای عنوان شده اپلیکیشن تجهیزات پزشکی یونیت دارای مزایایی مانند زیر است :

- خرید ساده و راحت با چند کلیک
- خرید بی واسطه و به صرفه
- ویترین گردی و خرید محصولات اصلی از هرکجای کشور با کمترین هزینه
- مشاهده دقیقترین اطلاعات کالای پزشکی در ایران در اپلیکیشن یونیت برای انتخاب صحیح کالا
- مشاهده نظر سایر همکاران در خصوص کالای مورد نظر
ما در یونیت معتقدیم که دیگر زمان خرید سنتی تجهیرات پزشکی به سر آمده و دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای پرس و جوی تلفنی و حضوری در خصوص محصولات نیست و اکنون فاصله شما با کالای مورد نظرتان به اندازه چند کلیک است.

از طرفی تامین کنندگان کالای پزشکی هم می توانند با در دست داشتن یک ابزار کارآمد کالای خودشان را به بیشترین جامعه مشتریان هدف با یک ویترین جذاب برای معرفی محصولات و تخفیف های خودشان به فروش برسانند . تامین کننده بجای سر و کله زدن با صدها مشتری ریز و درشت فقط با یک مشتری حرفه ای روبرو بوده و مبلغ فروش خود را بصورت آنی و نقد دریافت می کند .

علاوه بر این اپلیکیشن تجهیرات پزشکی یونیت برای تامین کنندگان این امکانات را فراهم کرده تا تبلیغات با کیفیت بنری داشته باشند ، از پشتیبانی سریع بهره مند شوند ، محتوای تخصصی در خصوص محصول آنها توسط تیم حرفه ای در یونیت تهیه می شود ، امکان فروش نقد و اقساط محصولات را فراهم می آورد ، با در اختیار قراردادن پنل مدیریت محصولات می توانند در هر لحظه قیمت و موجودی خودشان را مدیریت کنند و ... .

با تمام مزایایی که برشمرده شد هم اکنون وقت تغییر عادت است . هم اکنون با یونیت مطابق روز ؛ کسب و کار کنید. همیشه منتظرش بودی...