مشاوره خرید و قیمت لباس بیمار

لباس بیمارستانی بیمار چیست؟

لباس بیمارستانی بیمار نقش مهمی در بهبود شرایط بهداشتی بیمارستان ها دارد. این لباس ها باید در کنار داشتن الزامات بهداشتی مورد نیاز، حس راحتی و آسایش را به بیمار منتقل کنند. در حال حاضر، تولید کنندگان ایرانی زیادی وجود دارند که به تولید لباس های بیمارستانی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا مشغول هستند. با ما همراه باشید تا ویژگی های یک لباس بیمارستانی مناسب را که پیش از خرید آن باید بدانید بررسی کنیم.

راهنمای خرید لباس بیمار بیمارستانی

لباس های بیمارستانی در تمامی مراکز درمانی از جمله آزمایشگاه، کلینیک، مطب پزشکان، مرکز تصویر برداری و بیمارستان ها کاربرد دارند. همان طور که گفته شد این مراکز دارای استانداردهای بهداشتی خاص خود هستند و لباس های استفاده شده در این مراکز باید از لحاظ بهداشتی در سطح قابل قبولی باشند. بنابراین انتخاب و خرید لباس بیمار بیمارستانی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت شود.

انواع لباس بیمارستانی بیمار

لباس های بیمارستانی در انواع مختلف لباس بیمار زنانه، مردانه و بچگانه تولید و به بازار عرضه می شوند که اولین نکته برای خرید این نوع لباس ها در نظر گرفتن همین موضوع می باشد. لازم است پیش از خرید لباس بیمار برای مطب، کلینیک و یا بیمارستان تعداد تقریبی مراجعه کنندگان را به صورت میانگین تعیین کنید. سپس به تعداد لازم از هر یک از آن ها تهیه کنید.

جنس لباس بیمار

پارچه مورد استفاده در لباس بیمار باید با رعایت قوانین بهداشتی تولید شود و از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا در برابر شستشو و ضد عفونی مداوم مقاومت داشته باشد. همانطور که می دانید حس راحتی و آرامش به بیماران کمک می کند تا فرآیند بهبود و ترخیص از بیمارستان را سریع تر طی کنند. جالب است بدانید استفاده از پارچه های لطیف، سبک و با رنگ های زیبا در تولید لباس های بیمارستانی به افزایش راحتی و آرامش بیمار کمک زیادی می کنند. عامل مهم دیگر در انتخاب جنس لباس های بیمارستانی، اطمینان از عدم ایجاد حساسیت پوستی در بیماران است.

لباس بیمارستانی بیمار غالبا به صورت یکبار مصرف استفاده می شود اما گاهی در مراکز بزرگ با تعداد مراجعه کننده زاد این لباس ها مقرون به صفه نیستند. بنابراین باید از لباس های پارچه ای قابل شستشو استفاده شود. تولیدکنندگان لباس های بیمارستانی از پارچه ترگال برای دوخت لباس فرم و روپوش استفاده می کنند زیرا این نوع پارچه دارای مقاومت خوبی در برابر شستشوی مداوم می باشد. پارچه های تترون و فلامنت نیز برای دوخت لباس های بیمارستانی، از جمله لباس بیماران کاربرد بسیاری دارند. این پارچه ها لطافت و نرمی فوق العاده ای داشته و در برابر شستشو مداوم با آب ژاول مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. از طرفی ضد حساسیت و ضد قارچ نیز هستند.

سایز لباس بیمارستانی بیمار

لباس هایی که مخصوص زمان بستری بیمار در بخش ها تولید می شوند معمولا استفاده کوتاه مدت دارند و بعد از ترخیص بیمار دفع می شوند به همین خاطر معمولا این لباس ها در سایزهای یکسان تولید می شوند و فقط به انواع مردانه، زنانه و بچه گانه تقسیم می شوند. البته بعضی از تولید کنندگان، سایز بندی محدودی را هم در تولید این نوع لباس ها در نظر می گیرند. به طورکلی لباس بیمارستانی بیمار دارای سایز آزاد بوده و بیمار برای تغییر سایز آن ها از بند لباس استفاده می کند.

قیمت لباس بیمارستانی بیمار

یکی از لوازم و تجهیزات بسیار کاربردی در هر بیمارستان و مرکز درمانی و مطب مورد استفاده قرار می گیرد، لباس بیمارستانی بیمار می باشد. به همین دلیل همواره مراکز زیادی به این وسیله نیاز خواهند داشت. بنابراین تولیدکنندگان زیادی در سراسر کشور دست به تولید و عرضه انواع لباس بیمارستانی زده اند که اکثر آن ها با استانداردهای جهانی مطالبقت دارند. می توان گفت که به دلیل اشغال حجم زیادی از بازار البسه پزشکی توسط تولیدکنندگان داخلی، قیمت لباس بیمارستانی بیمار نیز بالا نیست و در صورت خرید عمده آن می توانید خرید مقرون به صرفه تری را تجربه کنید.

برای خرید انواع لباس بیمارستانی بیمار از جمله گان، حوله و یا روپوش های سربی می توانید از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن یونیت اقدام کنید و آن ها را به قیمت کارخانه و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 

مرتب سازی : حذف فیلتر
محدوده قیمت :
فقط کالای موجود
فقط تخفیف دارها
برند :
  • imed
  • ارسال سریع
  • منتخب یونیت
  • برنده کیفیت
selective product