مشاوره خرید و قیمت سیستم آبچوراتور

دستگاه تزریق گوتا پرکا یا سیستم آبچوراتور دندانپزشکی

یکی از بخش‎ های مهم در درمان ریشه دندان، پر کردن کانال ریشه می ‎باشد. پر کردن کامل روت کانال،سرعت عمل، کیفیت پر کردگی، کاهش خستگی‎ها، کاهش هزینه ‎ها و راحتی شما و بیمار از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار می ‎باشند. دستگاه تزریق گوتا پرکا یا آبچوراتور برای ساده تر کردن فرآیند درمان کانال ریشه استفاده می شود و با استفاده از این روش کانال‎های فرعی را نیز پر می کند و در حقیقت یک پرکردگی سه بعدی را به شما ارائه می دهد. کاربرد ویژه سیست آبچوراتور فشرده سازی و تراکم عمودی و افقی گوتا پرکا داخل کانال می باشد.

این دستگاه از دو قسمت به نام پن (Pen) و گان (Gun) تشکیل شده است که هر کدام میتواند مستقل از دیگری عمل کرده و از طریق جریان برق ( باطری قابل شارژ) به حرارت مورد نیاز دست پیدا کند که این حرارت معمولا بین 50 تا 200 درجه سانتیگراد می ‎باشد. دمای سر قلم و گان به طور اتوماتیک تا میزان تنظیم شده بالا می‎رود همچنین میزان حرارت دستگاه به صورت دیجیتال روی صفحه نمایش نشان داده می ‎شود.

خرید دستگاه تزریق گرم گوتا پرکا

این دستگاه یکی از تجهیزات مهم و حساس دندانپزشکی است که برای خرید آن باید حتما نکاتی را رعایت کنید و وجود ویژگی های خاصی را در آن بررسی کنید. پیش از هرچیزی کاتالوگ دستگاه را حتما مطالعه نمائید. در مرحله بعدی از سالم بودن حلقه سیلیکونی روی پیستون GUN اطمینان حاصل کنید و در صورت سائیدگی آن را تعویض کرده و یا به طور کل از خرید آن دستگاه منصرف شوید. دستگاه آبچوراتور باید دارای سیستم قطع اتوماتیک باشد تا در صورتیکه دستگاه بدون استفاده در وضعیت استند بای باشد جریان برق را توسط کلید مربوطه قطع کنید تا موجب خالی شدن شارژ باطریها نگردد.

دستگاه های تزریق گوتا پرکا به همراه سری و پروب های به خصوص عرضه می شوند. از وجود و هماهنگی آن ها با گوتا پرکاهای مورد استفاده خود حتما اطمینان حاصل کنید. همچنین در کنار تمام دستگاه های آبچوراتور همچنین یک کیت تمیزکننده دستگاه باید ارائه شود تا بتوان دستگاه را به صورت تخصصی تمیز و ضدعفونی کرد.

قیمت دستگاه آبچوراتور دندانپزشکی

دستگاه تزریق گوتا پرکا یا آبچوراتور دندانپزشکی در دو نوع سیمی بیسیم در بازار موجودند که نوع بی سیم آن ها به دلیل کارایی راحت تر و خوش دست بودن کمی از انواع سیمی آن گران تر می باشد. از طرفی شرکت های تامین کننده زیادی برای این دستگاه در داخل ایران وجود ندارند بنابراین نمی توان محدوده قیمتی آن ها را خیلی وسیع دانست. به طور کل قیمت دستگاه آبچوراتور در ایران متوسط بوده و فقط در صورتی نیاز به خرید آن دارید که تخصص شما اندو باشد و در غیر این صورت کاربردی برایتان نخواهد داشت.

شما می توانید از طریق همین صفحه اقدام به خرید دستگاه تزریق گرم گوتا پرکا کنید و آن را تنها با چند کلیک ساده برای خود تهیه کنید. همچنین کارشناسان ما در یونیت به صورت آنلاین و تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد خرید انواع تجهیزات دندانپزشکی خواهند بود.

مرتب سازی : حذف فیلتر
محدوده قیمت :
فقط کالای موجود
فقط تخفیف دارها
برند :
  • imed
  • ارسال سریع
  • منتخب یونیت
  • برنده کیفیت
selective product