معرفی یونیت
استارت آپ یونیت قدمی نو در کسب و کار تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی می باشد. "یونیت" یک فروشگاه آنلاین بصورت وبسایت و اپلیکیشن می باشد که شرکت های تولیدکننده و وارد کننده می توانند با استفاده از پلتفرم اختصاصی محصولاتشان را به هزاران متخصص پزشکی و دندانپزشکی معرفی کرده و بدون واسطه کالای خود را حتی به دورترین نقاط ایران بفروشند.

روند انجام همکاری:

۱ اطلاعات شرکت و محصولات اعم از کاتالوگ، عکس، قیمت به روز، فایل های آموزشی و علمی، مستندات و تاییدیه ها، استاندارد ها، گارانتی و خدمات پس از فروش بایستی توسط شرکت تامین کننده برای یونیت ارسال گردد. شرکت تامین کننده بایستی در صورت هر گونه تغییر در اطلاعات محصول یا موجودی و یا قیمت سریعا مورد را به فروشگاه یونیت گزارش دهد.
۲ شرایط همکاری شرکت تامین کننده اعم از درصد تخفیف همکاری، شرایط پرداخت، مدت زمان ارسال کالا به انبار یونیت بایستی اعلام گردد.
۳ درصورت نیاز به عکسبرداری از محصولات، ارسال محصولات به دفتر یونیت به عهده شرکت تامین کننده می باشد و تمامی محصولات عکسبرداری بصورت حرفه ای عکس برداری شده و خروجی کار علاوه بر استفاده در سایت و اپلیکیشن یونیت در اختیار شرکت تامین کننده نیز قرار می گیرد.
۴ پنل اختصاصی تامین کنندگان بروی یک شماره تلفن همراه فعال شده و شخص عامل می تواند با استفاده از آن موجودی، قیمت و تخفیفات را مدیریت کند. علاوه بر این با ارسال تیکت می توان اقدام به درخواست ویرایش اطلاعات محصولات کند.
۵ اطلاعات محصولات توسط کارشناسان یونیت در سایت و اپلیکیشن بصورت رایگان ثبت شده و در دسترس کاربران و شرکت تامین کننده قرار می گیرد.
۶ بنا به هر دلیلی اگر شرکت تامین کننده پنل اختصاصی دریافت نکند بایستی تغییرات موجودی انبار و قیمت و تخفیفات به اطلاع کارشناسان یونیت برسد.
۷ شرکت تامین کننده بایستی پس از فروش کالا و محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را به انبار یونیت ارسال کند.
۸ کالای ارسالی بایستی دارای برچسب اصالت کالا بوده و در صورت نیاز تاریخ مصرف طولانی مدت داشته باشند.
۹ کالای ارسالی توسط مجموعه یونیت تحت بررسی کیفی قرار گرفته و در صورت تایید پس از پردازش به مشتری نهایی ارسال می گردد.
۱۰ چنانچه به هر دلیلی مشتری بعد از تحویل کالا ابراز نارضایتی کرده و قصد مرجوع کالا را داشته باشد شرکت تامین کننده ملزم به رعایت حقوق مصرف کننده خواهد بود.
۱۱ شرکت تامین کننده بایستی کالا را بصورت فاکتور رسمی و با درج اطلاعات کامل همراه کالا ارسال کند و درصورتیکه کالا شامل مالیات بر ارزش افزوده می باشد بایستی قبلا اعلام شده و برگه گواهی ارزش افزوده به یونیت ارسال شود.
۱۲ تسویه حساب با شرکت تامین کننده به عهده فروشگاه یونیت می باشد و در طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا انجام می گردد.
۱۳ شرکت تامین کننده می تواند با توجه به استراتژی های فروش در خصوص راه اندازی کمپین فروش موقت و دائمی با مشاوران فروشگاه یونیت در تماس باشد.
۱۴ اطلاعات مالی و اداری فروشگاه یونیت در اختیار شرکت های تامین کننده قرار می گیرد. چنانچه نیاز به عقد قرارداد همکاری و یا ثبت سامانه Imed باشد تمامی مراحل قانونی از سمت فروشگاه یونیت پیگیری و انجام می گردد.
۱۵ درصورت تعیین شرایط فروش اقساطی از طرف تامین کننده درج محصولات با شرایط خاص در یونیت امکان پذیر می باشد.
تلفن جهت ثبت نام تامین کنندگان : ۰۲۱۸۸۲۲۹۴۰۰