مشاوره خرید و قیمت روپوش

روپوش پزشکی چیست؟

پزشکی مانند هر حرفه‌ای دارای پوشش خاص و نماد ‌های مختص به خود است. یونیفرم پزشکی که با روپوش‌ های پزشکی شناخته شده، جزو آن دسته از البسه است. طبیعتا این لباس باید دارای ویژگی ها و استانداردهایی باشد که در هنگام خرید روپوش پزشکی باید به آن دقت شود. 

راهنمای خرید روپوش پزشکی 

اگر شما هم قصد تهیه روپوش پزشکی برای خود دارید، لازم است بدانید که چه نوع روپوشی و با چه ویژگی هایی برای شما مناسب است. در این قسمت برای خرید بهترین روپوش پزشکی شما را یاری خواهیم کرد.

جنس روپوش پزشکی

بدون شک یکی از مهم ‌ترین معیار‌‌ها در خرید لباس فرم پزشکی، جنس مناسب و با دوام روپوش ‌‌های پزشکی است. این روپوش‌‌ها که معمولا به رنگ سفید هستند و به علت تماس با ویروس‌ها و آلودگی‌هایی نظیر خون و مواد شیمیایی، همچنین رعایت‌ بهداشت و سلامتی پزشک و بیماران، به صورت مرتب و سریع شست‌و شو می‌شوند. بنابراین جنس پارچه این لباس ‌‌ها باید مقاوم و پایدار باشد تا پس از شست‌و شو‌‌ی فراوان نیز به صورت آراسته و خوب باقی بماند. در نظر داشته باشید که از بهترین و محبوب ترین نوع روپوش های پزشکی، پارچه های ترگال کجراه هستند.

سایز روپوش پزشکی

پس از توجه به جنس مورد استفاده در تولید روپوش پزشکی،‌ لازم است به یکی دیگر از پارامتر‌های مهم انتخاب و خرید روپوش پزشکی بپردازیم. در هنگام خرید روپوش پزشکی باید توجه داشت که سایز انتخابی برای خرید باید از سایز حقیقی بزرگتر باشد، زیرا شما معمولا در زیر روپوش پزشکی ، لباس خود را می‌پوشید و استفاده از سایز‌های بزرگ‌ تر می‌تواند راحتی و سرعت عمل بالاتری برایتان به ارمغان بیاورد.

وجود جیب در لباس

وجود جیب در روپوش‌ های پزشکی حائز اهمیت است زیرا معمولا نیاز است که برخی وسایل را همیشه همراه خود داشته باشید و در جابجایی در مطب و بیمارستان لازم است که این وسایل همراه شما باشند. وجود جیب در روپوش باعث افزایش سرعت عمل و همچنین بهداشتی‌ تر بودن وسایل در زمان حمل می باشد بنابراین حتما به وجود آن در روپوش دقت کنید.

قیمت روپوش پزشکی

برای این که تصمیم بگیرید که روپوش پزشکی را با چه قیمتی تهیه کنید ابتدا باید ببینید میزان استفاده‌ تان از روپوش پزشکی و اهمیت آن برای شما به چه اندازه است. اگر میخواهید روپوش شما بعد از بارها شست و شو مانند روز اول سالم بماند، باید سراغ قیمت های بالاتر بروید. هرچند برخی اوقات مدل های روپوش پزشکی ارزان هم برای کسانی که استفاده هرروزه از روپوش ندارند می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اما باز به هنگام خرید، به کیفیت جنسی که خریداری می کنید و هزینه‌ای که برای آن می‌پردازید توجه کنید تا از نظر مالی ضرر نکنید. البته همیشه قیمت بالاتر به معنای کیفیت بهتر نیست، بلکه باید به جنس کار و اعتبار تولید کننده توجه کنید.

شما عزیزان می توانید از طریق ویی سایت و یا اپلیکیشن یونیت با بررسی راهنمای سایز و اطلاعات محصولات اقدام به خرید انواع روپوش های پزشکی زنانه و مردانه کرده و آن را با قیمت کارخانه درب مطب خود تحویل بگیرید.

مرتب سازی : حذف فیلتر
محدوده قیمت :
فقط کالای موجود
فقط تخفیف دارها
برند :
  • imed
  • ارسال سریع
  • منتخب یونیت
  • برنده کیفیت
selective product